O zvýhodnění podnikatelů na úkor „obyčejných“ občanů města Mostu při snížení daně z nemovitosti, o prapodivné směně nevyužitelných pozemků za nejlukrativnější pozemek ve městě s podnikatelem Zelenkou, o prapodivných zadáváních výběrových řízení na městě a v jeho dceřiných společnostech a zadávání zakázek „z ruky“, o rušení parkovacích míst a pronajímání novým kamarádům za pakatel, o podivných rozhodnutích kolem fotbalu atd. jsme hovořili již mnohokrát. Poslední kousek pana primátora ale všechny tyto povedené „taškařice“ (které ovšem poškozují město a jeho občany) předčí.

Primátor navrhuje v novém územním plánu zrušit určení statisíců metrů čtverečních pozemků pro výstavbu rodinných domků (dále jen RD) a to jak mnoha soukromým investorům, tak i na pozemcích města (jedná se o pozemky za bývalým Baumaxem, Čepirozích, Vtelně, Rudolicích a v dalších částech města) a chce z nich udělat veřejnou zeleň. Obratem ale navrhuje schválení nových pozemků k výstavbě RD ve Vtelně o celkové výměře 91.179 m2. Vlastníkem těchto pozemků je společnost Bestla s.r.o., jejímž jediným majitelem je Ing. Ivan Paparega, otec primátora!!!

Jak počínání primátora Paparegy označit? No jednoduše, jako likvidaci konkurence a jako zločin na občanech města Mostu protěžováním vlastní rodiny. Jenom abyste vážení občané věděli, o čem se vlastně bavíme, tak pozemky koupil Paparega senior za cca 3 milióny korun, ale prodá je minimálně za 130 miliónů korun. Dobře to synáček tatínkovi chce zařídit, že?

Sdružení Mostečané Mostu

Banner - ibenk Banner-Hazard Banner-MiniMost Banner-Strnci Banner-lza

Naše jednička - MUDr. Jan Cee

DSC 0005 

Zastupitelé SMM 2018 - 2022

Zastupitelské dny

Každou první pracovní středu v měsíci vás očekávají zastupitelé ze Sdružení Mostečané Mostu.

Od 1500 do 1700 hodin jeden z nich v kanceláři tiskového mluvčího ve vstupní hale správy SBD Krušnohor (vchod 1), ulice Československé armády 1766, Most vyslechne připomínky a názory kteréhokoliv obyvatele města Mostu.

Zastupitelské dny 2018 - Využijte této příležitosti!

Stanovy sdružení

Stanovy Sdružení Mostečané Mostu k zobrazení zde.

Kontakt

Adresa

tř. Čs. armády 1766
434 01 MOST
Česká republika

Email

info@mostecane.cz