Komunální volby 2018 proběhnou 5. a 6. října 2018.

Náš volební program, který byl vytvořen stejně jako v předcházejících volbách podle názorů Vás, našich voličů, zahrnuje všechny oblasti žití v našem městě.

Nejlépe si ho představíte v našem volebním desateru, které je výtahem toho nejdůležitějšího.

Klademe důraz především na pohodový život v našem městě bez toho, aby Vás obtěžovali nepřizpůsobiví. Pro ty máme připraven návrh, který nemohou odmítnout. Místo, kde se mohou chovat podle svých představ, aby neobtěžovali ostatní.

Jistě Vás budou zajímat i naši kandidáti pro nadcházející volby.

Zajímá-li Vás náš pohled na vládnutí současné koalice Severočeši Most (nyní ProMost), ODS a ČSSD, projděte si podrobně Účet radnici za volební období 2014 - 2018.

Naše jednička - MUDr. Jan Cee

DSC 0005 

Blanka Nešporová

Mostecké středeční ráno 28. srpna 2019 přineslo smutnou zprávu. Ve věku 59 let zemřela zastupitelka statutárního města BLANKA NEŠPOROVÁ.

Zradilo ji zdraví. Po delší dobu bojovala se závažnými onemocněními. I přesto, že byla zvyklá nevzdávat se nejen na politickém kolbišti, tentokrát se na ní štěstí neusmálo.

Blanka Nešporová

Zastupitelé SMM 2018 - 2022

Zastupitelské dny

Každou první pracovní středu v měsíci vás očekávají zastupitelé ze Sdružení Mostečané Mostu.

Od 1500 do 1700 hodin jeden z nich v kanceláři tiskového mluvčího ve vstupní hale správy SBD Krušnohor (vchod 1), ulice Československé armády 1766, Most vyslechne připomínky a názory kteréhokoliv obyvatele města Mostu.

Zastupitelské dny 2018 - Využijte této příležitosti!

Stanovy sdružení

Stanovy Sdružení Mostečané Mostu k zobrazení zde.

Kontakt

Adresa

tř. Čs. armády 1766
434 01 MOST
Česká republika

Email

info@mostecane.cz