Půl roku čtu výmysly a lži od pánů Schwarze a Zelenky, hněvá se Blanka Nešporová

Schwarzovci se opět ozvali a snaží se čeřit hladinu veřejného mínění. Použili k tomu tentokrát reklamní prostor v Mosteckém deníku. Svými „výklady" v tomto případě reagovali na zatím nepravomocné rozhodnutí o předběžném opatření Okresního soudu v Mostě, jež celému hnutí Severočeši.cz (tedy bez ohledu na to, zda jde o schwarzovce či pitínovce) znemožňuje zúčastnit se jakýchkoliv voleb do rozhodnutí správního soudu o sporu, který vybujel uvnitř hnutí.

Schwarzovci dali tentokrát veřejnosti najevo, že je nějaké předběžné opatření nemůže rozházet a že se říjnových komunálních voleb zúčastní. Vskutku velmi zvláštní přístup k justičnímu rozhodnutí. A nejde nakonec o opovrhování soudem? V případě schwarzovců by ani nebylo divu, protože stálý trénink v opovrhování lidmi jim jde běžně na jedničku s hvězdičkou.

Na způsoby „komunikace" této části Severočechů.cz a jejich důsledky upozornila jedna z „postižených". Je jí předsedkyně kontrolní komise Severočechů.cz a zastupitelka města Mostu Blanka Nešporová, kterou doslova rozčílil obsah nového pojednání, jež popisuje dění v politickém hnutí Severočeši.cz. „Půl roku čtu výmysly a lži od pánů Schwarze a Zelenky," rozhněvala se Blanka Nešporová. Její rozčílení dosáhlo takového stupně, že si řekla, že drzost obou mužů dosáhla již hranice, kterou nelze tolerovat. Proto sedla k počítači a napsala reakci na publikované „dílo".

 

Mgr. Petr Prokeš

 

» NEPODEPSANÝ „REKLAMNÍ" TEXT ZVEŘEJNĚNÝ MOSTECKÝM DENÍKEM

» REAKCE BLANKY NEŠPOROVÉ

Klub má nového předsedu

Sdružení Mostečané Mostu má nového předsedu klubu zastupitelů.

Stal se jím Ing. Luboš Pitín.

08 pitin

Volební zpravodaj 2014

volebni zpravodaj

volebni zpravodaj 2

Zastupitelé zvolení pro volební období 2014 – 2018

Zastupitelské dny

Každou první pracovní středu v měsíci vás očekávají zastupitelé ze Sdružení Mostečané Mostu.

Od 1500 do 1700 hodin jeden z nich v kanceláři tiskového mluvčího ve vstupní hale správy SBD Krušnohor (vchod 1), ulice Československé armády 1766, Most vyslechne připomínky a názory kteréhokoliv obyvatele města Mostu.

Zastupitelské dny 2018 - Využijte této příležitosti!

Stanovy sdružení

Stanovy Sdružení Mostečané Mostu k zobrazení zde.

Kontakt

Adresa

tř. Čs. armády 1766
434 01 MOST
Česká republika