Nevěřte nepravdám, ignorujte provokace

Mostecký deník otiskl v sobotu 12. září v článku „Mostečtí politici začali vyjednávat o nové vládě“ analytickou úvahu (oddělenou od textu článku modrým rastrem) nazvanou Velký návrat Hany Jeníčkové?

Ačkoli je z obsahu zřejmé, že jde opravdu jen o analytickou úvahu, řada čtenářů pochopila text tak, že se Hana Jeníčková ze Sdružení Mostečané Mostu (SMM) vrátí do funkce náměstkyně primátora, nebo dokonce že se stane primátorkou. Návrat na výsluní politického nebe by jí měla umožnit právě probíhající jednání vyvolaná rozpadem koalice SčMo-ANO-KSČM.

Jde jen o čirou spekulaci, která nemá žádné opodstatnění. Nevylučujeme v této souvislosti ani to, že tato zvěst byla do veřejnosti vypuštěna úmyslně. V této souvislosti se nám v mysli vybavuje negativní zkušenost z předvolební kampaně probíhající na podzim loňského roku, jejíž součástí se stal nepřátelsky laděný obsah billboardů vůči SMM a Haně Jeníčkové. Podle našich poznatků i poznatků krajského soudu, který se obsahem kampaně zabýval, bylo naše hnutí i doktorka Jeníčková výrazně poškozeny. Má se stejná situace opakovat?

Žádáme proto občany, aby zvěstem, jež se na veřejnosti objevily, nevěřili a nenechali se tak zbytečně vyprovokovat k neuváženým reakcím. Jsme přesvědčeni o tom, že šířené spekulace a nepravdy mají narušit vyjednávání mezi zastupitelskými subjekty a znemožnit tak rychlé vyřešení politické krize v Mostě.

 

František RYBA
výkonný sekretář Sdružení Mostečané Mostu

 

2015-09-18 nepravdy 2 2015-09-18 nepravdy 3

Naše jednička - MUDr. Jan Cee

DSC 0005 

Zastupitelé SMM 2018 - 2022

Zastupitelské dny

Každou první pracovní středu v měsíci vás očekávají zastupitelé ze Sdružení Mostečané Mostu.

Od 1500 do 1700 hodin jeden z nich v kanceláři tiskového mluvčího ve vstupní hale správy SBD Krušnohor (vchod 1), ulice Československé armády 1766, Most vyslechne připomínky a názory kteréhokoliv obyvatele města Mostu.

Zastupitelské dny 2018 - Využijte této příležitosti!

Stanovy sdružení

Stanovy Sdružení Mostečané Mostu k zobrazení zde.

Kontakt

Adresa

tř. Čs. armády 1766
434 01 MOST
Česká republika

Email

info@mostecane.cz