Tiskové prohlášení: Vyhlasme Most vyloučenou lokalitou

Sdružení Mostečané Mostu (SMM) požádá v pondělí 28. května 2018 primátora Mgr. Jana Paparegu o urychlené svolání mimořádného zasedání Zastupitelstva města Mostu k projednání jediného bodu.Chceme se okamžitě připojit k Ústí nad Labem

V Ústí nad Labem zastupitelé vyhlásí celé město vyloučenou lokalitou. Chceme tímto okamžitě zahájit boj s nepřizpůsobivými obyvateli Mostu a s každým, kdo se chce do našeho města pouze přistěhovat, vyžírat sociální systém a nechce v našem městě pracovat.

Čin Ústí nad Labem, sídla kraje, musíme podpořit a ukázat státu, že jiný prostředek pro boj s ničením našich měst neexistuje.

V tuto chvíli je zcela lhostejné, o čem bude v budoucnu rozhodovat Ústavní soud nebo o čem se domlouvají senátoři. Pro naše města již není času nazbyt.

Tímto zároveň vyzýváme všechny politické kluby zastoupené v zastupitelstvu k tomu, aby nás v tomto boji za záchranu Mostu podpořily.

 

 

 

Sdružení Mostečané Mostu (SMM)

Podrobné informace:

Ing. Luboš Pitín, předseda klubu zastupitelů zvolených za SMM
603 217 518
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naše jednička - MUDr. Jan Cee

DSC 0005 

Blanka Nešporová

Mostecké středeční ráno 28. srpna 2019 přineslo smutnou zprávu. Ve věku 59 let zemřela zastupitelka statutárního města BLANKA NEŠPOROVÁ.

Zradilo ji zdraví. Po delší dobu bojovala se závažnými onemocněními. I přesto, že byla zvyklá nevzdávat se nejen na politickém kolbišti, tentokrát se na ní štěstí neusmálo.

Blanka Nešporová

Zastupitelé SMM 2018 - 2022

Zastupitelské dny

Každou první pracovní středu v měsíci vás očekávají zastupitelé ze Sdružení Mostečané Mostu.

Od 1500 do 1700 hodin jeden z nich v kanceláři tiskového mluvčího ve vstupní hale správy SBD Krušnohor (vchod 1), ulice Československé armády 1766, Most vyslechne připomínky a názory kteréhokoliv obyvatele města Mostu.

Zastupitelské dny 2018 - Využijte této příležitosti!

Stanovy sdružení

Stanovy Sdružení Mostečané Mostu k zobrazení zde.

Kontakt

Adresa

tř. Čs. armády 1766
434 01 MOST
Česká republika

Email

info@mostecane.cz