Jít či nejít do komunální politiky?

Tuto otázku si kladou občané, kteří byli osloveni politickými stranami a hnutími, aby se stali součástí jejich kandidátek a po zvolení se aktivně – již jako zastupitelé – účastnili dění v komunální politice. Mnozí oslovení ale váhají, protože se obávají rizik spojených s výkonem zastupitelského mandátu.

 

Dost o tom vědí také lidé ze Sdružení Mostečané Mostu (SMM), kteří byli hned na začátku vládnutí Severočechů Most (SčMo) v roce 2014 veřejně osočeni z plýtvání veřejnými finančními prostředky. I když provedené audity prokázaly, že taková obvinění se nezakládají na pravdě a že osmiletá úspěšná vláda SMM je bez poskvrny, plivance přece jen dokázaly ovlivnit část veřejnosti a pošpinit dobré jméno zastupitelského klubu SMM, což se projevilo mimo jiné i v atmosféře jednání městského parlamentu. Používání výhrůžek z použití sankcí (včetně trestně právních) se stalo součástí politické „nekultury“ v Mostě. A nejen ve městě pod Hněvínem. Mnohé o tom vypovídá analýza provedená státním zastupitelstvím.

 

--klikněte si!--

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/218411000100719

Naše jednička - MUDr. Jan Cee

DSC 0005 

Zastupitelé SMM 2018 - 2022

Zastupitelské dny

Každou první pracovní středu v měsíci vás očekávají zastupitelé ze Sdružení Mostečané Mostu.

Od 1500 do 1700 hodin jeden z nich v kanceláři tiskového mluvčího ve vstupní hale správy SBD Krušnohor (vchod 1), ulice Československé armády 1766, Most vyslechne připomínky a názory kteréhokoliv obyvatele města Mostu.

Zastupitelské dny 2018 - Využijte této příležitosti!

Stanovy sdružení

Stanovy Sdružení Mostečané Mostu k zobrazení zde.

Kontakt

Adresa

tř. Čs. armády 1766
434 01 MOST
Česká republika

Email

info@mostecane.cz