Jdeme správnou cestou!

To, že se Sdružení Mostečané Mostu ubírá správným směrem, dokládá to, že jsme dokázali intenzivním tlakem donutit vedení města, aby vyhlásilo bezdoplatkové zóny pro oblasti města s bytovými domy.

Údajně Rada města tento krok, po tlaku SMM, konečně schválila. Ještě před pár dny primátor Paparega médiím vyprávěl, že Mostečani jsou hlupáci, kteří nedokáží posoudit co je vlastně ve zřizování bezdoplatkových zón ve městě možné. Povídal, že Ústavní soud stejně vyhlášení celých bezdoplatkových měst zruší a proto je vedení města VYHLAŠOVAT NEBUDE. No, a když neustával tlak Mostečanů a občanů, kteří bydlí v postižených zónách a také lidí, kterým vznik postižených zón hrozí, tak najednou obrátil. NAJEDNOU TO JDE. Jediné, z čeho máme strach, aby to hoši z radnice dotáhli do konce, protože zatím nedotáhli vůbec nic. Ale bezdoplatkové město SNAD bude – hurá.

Naše jednička - MUDr. Jan Cee

DSC 0005 

Zastupitelé SMM 2018 - 2022

Zastupitelské dny

Každou první pracovní středu v měsíci vás očekávají zastupitelé ze Sdružení Mostečané Mostu.

Od 1500 do 1700 hodin jeden z nich v kanceláři tiskového mluvčího ve vstupní hale správy SBD Krušnohor (vchod 1), ulice Československé armády 1766, Most vyslechne připomínky a názory kteréhokoliv obyvatele města Mostu.

Zastupitelské dny 2018 - Využijte této příležitosti!

Stanovy sdružení

Stanovy Sdružení Mostečané Mostu k zobrazení zde.

Kontakt

Adresa

tř. Čs. armády 1766
434 01 MOST
Česká republika

Email

info@mostecane.cz