Nic co bychom nečekali

Nic, co bychom nečekali...

Tak nám do schránek tři dny před volbami dorazily „Noviny - Náš Krušnohor“. „Noviny“, ve kterých není uveden jediný autor, není zde uveden vydavatel, tiráž, ani název tiskárny. Věříte něčemu, co není podepsané?

Zastavme se u toho - tohle je důležité - můžeme věřit nepodepsaným nepravdám ve schránkách tři dny před volbami? Tento plátek přináší „skandální odhalení“, že Krušnohor prodává byty. Ano, prodává – těm co v nich bydlí. Tito lidé měli a mají možnost si byt odkoupit, nabídky mají na stole průběžně 10 – 20 let. Pokud i přesto tito bydlící za celou dobu tuto nabídku nevyužili, je byt prodán třetí osobě (ale pozor, i s tímto bydlícím a jeho uzavřenou nájemní smlouvou – nikdo tedy nikoho nevystěhovává, ani se do bytu nedostává nepřizpůsobivá rodina). Mimochodem těchto bytů bylo 16. Další odhalenou „peckou“ je, že za Sdružení Mostečané Mostu kandidují předsedové domů. No samozřejmě, SMM a Krušnohor se s tím 16 let netají. Naopak, je to přednost. Kdo jiný by měl znát lépe problematiku bydlení? Přijde vám to ještě jako skandální odhalení? Tento plátek je plný slov „může a domníváme se“. No ono se taky může stát, že nějaký velkopodnikatel spojený s ProMostem má zálusk na celý mostecký bytový fond. A tento plátek mu k tomu má posloužit. Pozor tedy, abychom nedopadli jako v Ostravě, kde bytovému fondu vládne jiný velkopodnikatel - Bakala.

 

SMM a SBD Krušnohor

Naše jednička - MUDr. Jan Cee

DSC 0005 

Zastupitelé SMM 2018 - 2022

Zastupitelské dny

Každou první pracovní středu v měsíci vás očekávají zastupitelé ze Sdružení Mostečané Mostu.

Od 1500 do 1700 hodin jeden z nich v kanceláři tiskového mluvčího ve vstupní hale správy SBD Krušnohor (vchod 1), ulice Československé armády 1766, Most vyslechne připomínky a názory kteréhokoliv obyvatele města Mostu.

Zastupitelské dny 2018 - Využijte této příležitosti!

Stanovy sdružení

Stanovy Sdružení Mostečané Mostu k zobrazení zde.

Kontakt

Adresa

tř. Čs. armády 1766
434 01 MOST
Česká republika

Email

info@mostecane.cz