Schválili jsme rozpočet!

Ve čtvrtek 13. 12. se konalo poslední zasedání zastupitelstva letošního roku. Jedním ze zásadních bodů byl rozpočet našeho města pro rok 2019.


Rozpočtu předcházela jednání, kde nám vedení města vysvětlilo jednotlivé položky rozpočtu.
S vedením města jsme o rozpočtu jednali a musíme konstatovat, že jsme rozpočet jako celek podpořili proto, že plní i některé naše body z volebního desatera. Vedení například do rozpočtu zahrnulo kontejnerové bydlení v Chánově, dále přesunulo do priorit osvětlení přechodů, což je klíčové pro bezpečnost chodců.
Dalším bodem byla nulová tolerance heren, kterou, jakožto návrh, předložil zastupitelský klub ANO 2011. Pro tento návrh jsme hlasovali, nicméně neměl v zastupitelstvu dostatečnou podporu, a tak nulová tolerance heren nebyla schválena.
V závěru jednání zastupitelstva jsme předeslali naše žádosti na častější jednání zastupitelstev. Doufáme, že primátor města naše hlasy vyslyší a zastupitelstva se budou konat častěji, ne jen jednou za dva měsíce.

Naše jednička - MUDr. Jan Cee

DSC 0005 

Zastupitelé SMM 2018 - 2022

Zastupitelské dny

Každou první pracovní středu v měsíci vás očekávají zastupitelé ze Sdružení Mostečané Mostu.

Od 1500 do 1700 hodin jeden z nich v kanceláři tiskového mluvčího ve vstupní hale správy SBD Krušnohor (vchod 1), ulice Československé armády 1766, Most vyslechne připomínky a názory kteréhokoliv obyvatele města Mostu.

Zastupitelské dny 2018 - Využijte této příležitosti!

Stanovy sdružení

Stanovy Sdružení Mostečané Mostu k zobrazení zde.

Kontakt

Adresa

tř. Čs. armády 1766
434 01 MOST
Česká republika

Email

info@mostecane.cz