Otázka pro Lucii Libecajtovou

Je vám teprve 36 let. Jste mladá a perspektivní žena. Co vás přimělo zasednout do křesla zastupitele? Vždyť se mladí lidé dnes do politiky – ani do komunální – příliš nehrnou…

To byl právě důvod toho, proč jsem do politiky šla. Názory mladých lidí v ní musejí být slyšet. Těší mě, že Sdružení Mostečané Mostu má vstřícný postoj vůči nám, mladým. Jsem ráda za to, že mi dalo důvěru a zařadilo mě na kandidátku. Ještě více si vážím důvěry voličů. Ti mi dali svoje hlasy. Byla jsem tím překvapena, protože jsem si myslela, že mě neznají, a proto mě nebudou volit. Mám radost z toho, že současné vedení města dává mladým prostor, o čemž svědčí jeho velká podpora například sportu. V komunální politice mě to baví mimo jiné i proto, že je jiná než ta vysoká – celostátní. V ní se často vyskytují jedinci, kterým jde jenom o koryta. Oproti nim jsou komunální politici jiní – jsou zvyklí pracovat pro druhé. Dělají pro obyvatele města. Mezi zastupiteli a občany funguje bezprostřední spojení. Zastupitelé mají k lidem blízko, mohou rychle reagovat na jejich podněty. Občané nás mají pod kontrolou, a když se jim něco nelíbí, přijdou nám to říci do očí na zasedání zastupitelstva. Tato blízkost mi vyhovuje, a proto bych ráda pokračovala v práci zastupitele i po volbách v říjnu. A nemyslete si, že žiju jenom politikou. Ráda čtu knížky, čímž podporuji městskou knihovnu, kterou navštěvuji, a proto mě těší i to, že se mohu podílet na novém volebním programu SMM, který počítá s její rekonstrukcí a přetvořením na plnohodnotné kulturní centrum. Tradičně jsem členkou týmu Bludný Holanďan na závodě dračích lodí. Navštěvuji kino.

 

LUCII LIBECAJTOVOU (SMM), nejmladší členka klubu zastupitelů ze Sdružení Mostečané Mostu

Klub má nového předsedu

Sdružení Mostečané Mostu má nového předsedu klubu zastupitelů.

Stal se jím Ing. Luboš Pitín.

08 pitin

Volební zpravodaj 2014

volebni zpravodaj

volebni zpravodaj 2

Zastupitelé zvolení pro volební období 2014 – 2018

Zastupitelské dny

Každou první pracovní středu v měsíci vás očekávají zastupitelé ze Sdružení Mostečané Mostu.

Od 1500 do 1700 hodin jeden z nich v kanceláři tiskového mluvčího ve vstupní hale správy SBD Krušnohor (vchod 1), ulice Československé armády 1766, Most vyslechne připomínky a názory kteréhokoliv obyvatele města Mostu.

Zastupitelské dny 2018 - Využijte této příležitosti!

Stanovy sdružení

Stanovy Sdružení Mostečané Mostu k zobrazení zde.

Kontakt

Adresa

tř. Čs. armády 1766
434 01 MOST
Česká republika