Na tiskovce sdělil, že ODS měla domluvenou schůzku se SMM, ale k té že už nedošlo. Podle našich zdrojů je to lež jako věž. Tomáš Kubal se odmítl setkat s předsedou klubu zastupitelů SMM Janem Syrovým a sešel se pouze s výkonným sekretářem sdružení Františkem Rybou. Tomu sdělil, že ODS jde do koalice se zelenkovci.

Stejně nepravdivé je podle našich zdrojů i tvrzení Marka Hrvola (SčMo) o tom, že SMM odřeklo na poslední chvíli schůzku se Severočechy Most. Když byl termín schůzky domlouván, byl ze strany SMM sdělen jediný požadavek – u vyjednávání nesmí být Jiří Zelenka. S ním zástupci klubu SMM sedět u jednoho stolu nechtěli. Důvod? Velmi špatné zkušenosti s touto osobou. Když se potom tři zástupci SMM dostavili na domluvenou schůzku do kanceláře primátora, seděl v ní také Jiří Zelenka. Zástupci SMM se proto otočili a odešli. Podmínka nebyla ze strany Severočechů Most splněna.

Takto si tedy koalice SčMo-ODS-ČSSD představuje novou politickou kulturu?

Mgr. Petr PROKEŠ

Banner - ibenk Banner-Hazard Banner-MiniMost Banner-Strnci Banner-lza

Naše jednička - MUDr. Jan Cee

DSC 0005 

Zastupitelé SMM 2018 - 2022

Zastupitelské dny

Každou první pracovní středu v měsíci vás očekávají zastupitelé ze Sdružení Mostečané Mostu.

Od 1500 do 1700 hodin jeden z nich v kanceláři tiskového mluvčího ve vstupní hale správy SBD Krušnohor (vchod 1), ulice Československé armády 1766, Most vyslechne připomínky a názory kteréhokoliv obyvatele města Mostu.

Zastupitelské dny 2018 - Využijte této příležitosti!

Stanovy sdružení

Stanovy Sdružení Mostečané Mostu k zobrazení zde.

Kontakt

Adresa

tř. Čs. armády 1766
434 01 MOST
Česká republika

Email

info@mostecane.cz