2016-03-02 lubos 2Pane inženýre, co v současné době děláte, když už nejste náměstkem primátora?

Rozhodl jsem se pomáhat občanům v jejich finančních záležitostech.

Lidé velmi často těžce vydělávají své peníze prací a o ty pak zase samozřejmě přicházejí, když uspokojují své potřeby. Mým úkolem je poradit těm, kdo o to stojí, jak o ně nepřicházet rychleji než je vydělají, a jak je zachovat a rozmnožit, aby si mohli splnit své sny.

Těmi sny nemusí být jenom třeba luxusní dovolená nebo drahé auto, ale většinou to bývají sny spíše o tom, jak zabezpečit své děti na studiích nebo jak jim umožnit lehčí start do samostatného života.

Lidé také sní o svém samostatném bydlení, zabezpečení na dobu té nejdelší dovolené (seniorské), která na každého z nás po ukončení práce čeká, a jistě každý čtenář najde něco svého, co bude tím jeho pravým snem.

Pro uskutečnění snů je zapotřebí peněz, které vynikají schopností rozkutálet se do světa dřív, než se sny mohou splnit.

Práce, kterou nyní vykonávám, se honosně nazývá ZVYŠOVÁNÍ FINANČNÍ GRAMOTNOSTI. Určitě bude pro každého srozumitelnější, když lidově řeknu, že lidem umím se svými kolegy poradit, jak ty jejich těžce nabyté prostředky využít co nejlépe.

A co jim tedy radíte?

Na rady v této složité oblasti není na těchto webových stránkách dostatek místa. Ale každou první sobotu v měsíci pořádáme v Mostě bezplatné semináře v rozsahu tří až čtyř hodin, kdy poradíme komukoliv, kdo přijde, jak na to. Je zapotřebí se jen přihlásit a nic to zájemce nestojí. Nejjednodušší způsob, jak se přihlásit, je zavolat na telefonní číslo 603 217 518.

Kdy bude nejbližší takový seminář?

V sobotu 2. dubna. Čas a místo konání sdělím v telefonátu.

Banner - ibenk Banner-Hazard Banner-MiniMost Banner-Strnci Banner-lza

Naše jednička - MUDr. Jan Cee

DSC 0005 

Zastupitelé SMM 2018 - 2022

Zastupitelské dny

Každou první pracovní středu v měsíci vás očekávají zastupitelé ze Sdružení Mostečané Mostu.

Od 1500 do 1700 hodin jeden z nich v kanceláři tiskového mluvčího ve vstupní hale správy SBD Krušnohor (vchod 1), ulice Československé armády 1766, Most vyslechne připomínky a názory kteréhokoliv obyvatele města Mostu.

Zastupitelské dny 2018 - Využijte této příležitosti!

Stanovy sdružení

Stanovy Sdružení Mostečané Mostu k zobrazení zde.

Kontakt

Adresa

tř. Čs. armády 1766
434 01 MOST
Česká republika

Email

info@mostecane.cz