Chtělo by to uronit slzu nad jeho slovy o tom, že jej mladí už nepotřebují, protože je pořádně zacvičil. Povedou město bez něj a jistě dobře – nabyl pan podnikatel přesvědčení z jím veřejně prezentovaných slov.

Rojení slz nad dojemnou scénkou se ale jaksi nedostavilo. Ten, kdo zná Jiřího Zelenku a má s ním vlastní zkušenost, chápe, proč oční kanálky určené slzám zůstaly vyschlé. Ti, kdo s Jiřím Zelenkou nemají osobní zkušenost, se teď ptají proč. Inu proto, že za dojemnou scénkou lze tušit „zelenou“ kulišárnu.

Dostavila se. Dokonce velmi rychle. Netrvalo to den a veřejnost se dozvěděla, že Jiří Zelenka je trestně stíhán, policií obviněn a že spis je na státním zastupitelství připraven ke zpracování obžaloby.

Není to náhodou ten pravý důvod odchodu Jiřího Zelenky z funkce radního a z lavice zastupitele? Neměla pochvala pro mladé politiky posloužit jako zástěrka k zakrytí Zelenkova pořádného průšvihu?

Text a foto: Petr Prokeš    

Banner - ibenk Banner-Hazard Banner-MiniMost Banner-Strnci Banner-lza

Naše jednička - MUDr. Jan Cee

DSC 0005 

Zastupitelé SMM 2018 - 2022

Zastupitelské dny

Každou první pracovní středu v měsíci vás očekávají zastupitelé ze Sdružení Mostečané Mostu.

Od 1500 do 1700 hodin jeden z nich v kanceláři tiskového mluvčího ve vstupní hale správy SBD Krušnohor (vchod 1), ulice Československé armády 1766, Most vyslechne připomínky a názory kteréhokoliv obyvatele města Mostu.

Zastupitelské dny 2018 - Využijte této příležitosti!

Stanovy sdružení

Stanovy Sdružení Mostečané Mostu k zobrazení zde.

Kontakt

Adresa

tř. Čs. armády 1766
434 01 MOST
Česká republika

Email

info@mostecane.cz